Eesti English Русский

   LHV järelamaksu kalkulaator

TÖÖPAKKUMINE

Tule meile tööle!

Kalastuspood OÜ asub Tallinnas ning tegutseb peamiselt paatide müügi ja hooldusega. Meil on 60m2 kalastusvarustuse ja paaditarvikute pood ning 200m2 paadihall, kus toimub paadimootorite ja mereelektroonika installatsioon, hooldus ning remont. Kalastuspood OÜ esindab Eestis järgmiseid tuntud paaditootjaid: Finval, Volzhanka, Amber, Dulkan, Bush, Pegazus, Romana. Ettevõte laieneb jõudsalt iga aastaga ning seoses sellega vajame oma Kalastus- ja paadipoe poolele uut müügimeest.

Tööülesanded

  • Aktiivne müük ja turundus

  • Pakkumiste koostamine

  • Kaupade tellimine

  • Koostööpartneritega suhtlemine

  • Tellimuste pakkimine ja kohaletoimetamine

  • Veebipoe haldus

Nõudmised kandidaadile

  • Vene keele oskus kõnes ja kirjas

  • Eesti oskus suhtlustasandil

  • Teadmised paatide või kalastuse valdkonnas

  • MS Office programmide tundmine

  • B-kat juhiluba

Kasuks tuleb

  • Eelnev müügitöö/turunduse alane kogemus

  • Väikelaevajuhi tunnistus

  • Soome või Inglise keele oskus

  • Kujundusprogrammide tundmine

  • Video monteerimise oskus

Omalt poolt pakume

  • Töötulemustest sõltuvad tasu ja põhipalka

  • Meeldivaid töötingimusi
    (köök, saun, telefon, laptop)

  • Tööks vajalikke vahendeid ja täiendkoolitusi

  • Võimalust osaleda ettevõttega seotud
    üritustel

  • Võimalust kasutada ettevõtte omandis olevat
    tehnikat

Sobivalt kandidaadilt ootame eelkõige kirge ja tahet antud valdkonnas tegutseda. Tema üheks ülesandeks on ettevõtte veebilehe venekeelse poole haldus, samuti Facebooki postitused ning vene foorumisse info kirjutamine. Palju on vaja suhelda kliendidega väljaspool Eestit, kes samuti vene keelt valdavad.

Kandideerimiseks saada enda CV ja lühitutvustus e-posti aadressile: info@kalastuspood.ee