Eesti English Русский
«
»
   LHV järelamaksu kalkulaator

Paadimootorite hooldus ja remont

Paadimootorite hooldus käib tootja poolt ette antud hooldusgraafiku alusel. Peale mootori ostmist on väga vajalik, et peale esimest 10-20 tundi saaks vahetatud mootori -ja reduktori õli. Mootor on teinud sissesõidu ning hõõrdumine ja kulumine on olnud eriti suur. Järgmine hooldus on ette nähtud 50-80 töötunni või 3-6 kuu möödumisel. Õli vahetusel läheb vahetusse ka õlikorgi tihendid ning kõik poldid ja mutrid keeratakse kinni vastavalt tootja poolt ette antud jõuga. Hoolduse käigus ei vahetata ainult õli, vaid 50% hooldusest moodustab visuaalne kontroll. Vaadatakse üle kõik kütusesüsteemi osad, kõrvaldatakse tekkinud mehaanilised või elektrilised häired ning seadistatakse tootja poolt ette nähtud parameetrite piiridesse. Ainult nii on võimalik tagada mootorile garantii ja pikk eluiga ka peale garantiiaja lõppemist.


Kalastuspood OÜ on ametlik Suzuki, Tohatsu, Yamaha, Parsun ja SeaKing mootorite edasimüüja. Hooldame, rendime, remondime kõiki paadimotoreid.
  • Mehaaniku töötund maksab 42€ 36€


Hooldus

Esimene hooldus peale 10-20 töötundi läheb maksma 35-55€ 
  • Neljataktilised paadimootorid  -1 töötund + õli reduktoris + õli mootoris + filter* + süüteküünal* + visuaalne kontroll ja häälestamine
  • Kahetaktilised paadimootorid  -0,75 töötundi + õli reduktoris + süüteküünal* + visuaalne kontroll ja häälestamine
* vahetatakse vastavalt vajadusele

Talveks ette valmistus alates 29€ 20€

  • Tanklates müüdava halva bensiini kvaliteedi tõttu on see väga vajalik toiming. Selle käigus määritakse vastavad detailid veekindla määrdega ning puhastatakse ja neutraliseeritakse kütusesüsteem. Peale seda toimingut saame Teile garanteerida, et kevadel mootorit  taas kasutusele võtmisel ei esine ebameeldivaid üllatusi. Paadimootori talveeelse hooldusega võite säästa kevadel mitu sada eurot.


Remont 

Remondime kuni 300 hobujõuliseid päramootoreid. 
  • Karburaatori ultraheli puhastus alates 36€ (koos monteerimisega)

  • Suzuki ja Yamaha paadimootorite vea koodide lugemine ja diagnostika 40€

  • Müügil kõikide paadimootorite varuosad ja sõukruvid


Hoiustamine

Hoiustame kuni 30hp paadimootoreid 12€/kuu 
  • Mootorid on soojas ja kuivas ruumis püsti asendis stendi peal

Hinnad sisaldavad käibemaksu!