Eesti English Русский
«
»

 



   LHV järelamaksu kalkulaator

AMBER 510E

Epood > SUVEKAUBAD > ALUMIINIUM -JA PLASTIKPAADID > AMBER PLASTIKPAADID >AMBER 510E

Amber 510E

Multifunktsionaalsete kasutusvõimalustega, kergelt klisseeruv topelt põhjaga kaater. Innovatiivne ja omapärane disain, kõik keredetailid läigivad nii seest kui väljast. Põhimõtteliselt on kõik juba olemas standardvarustuses. Konsool on paigaldatud keskele ning seetõttu on sellega hea kala püüda. Samas on seal piisavalt ruumi ja mugavaid istmeid perega puhkuseks ning lõbusõiduks. Lubatud mootori võimsus kuni 90hp võimaldab nautida erinevaid veespordiga seotud alasid nagu: veesuusad, veelaud ning erinevad tuubid. Kaatri kahe põhja vahel on õhukindlad kambrid, mis teevad selle paadi uppumatuks. Vööris on mahukas platvorm kuhu saab paigaldada Minn Kota iPilot trolligumootori. 

Standardvarustus: Omapärase disainiga kaater, tuuleklaasiga roolikonsool, roolisüsteem, vee äravool, kaks lukustatavat panipaika, roostevabast terasest aasad, roostevabast terasest reelingud, kummist parda ääris, ujumisredel, navigatsiooni tuled.

Lisavarustus: Paaditent 936€, pehmed istmepadjad 374€, installeeritud kütusepaak (hind vastavalt suurusele)


Pikkus: 5.10m
Laius: 2.00m
Kõrgus: 1.80m
Kandevõime: 600kg
Paadi kaal: 400kg
Lubatud inimeste arv: 5
Lubatud maks mootor: 90hp
Kategooria: C
   
Kuumakse alates: 225.75€  TAOTLE

Kuumakse on arvutatud 0% sissemaksega, makseperioodiga 48 kuud ja intressimääraga 15,9%. Täpne intress sõltub järelmaksu pakkujast ning see arvutatakse igale kliendile eraldi. Hind ei sisalda kauba transporti ning kummipaadid asuvad Tallinnas.

Garantii 3 aastat! Paadid on toodetud käsitsi Euroopa Liidus. Kalastuspood OÜ on Amber kaubamärgi ametlik esindaja Eestis.
Vali toode:
Hind
Seotud tooted: