Eesti English Русский
«
»

    LHV järelamaksu kalkulaator

AMBER 430 PRO Fishing

Epood > SUVEKAUBAD > ALUMIINIUM -JA PLASTIKPAADID > AMBER PLASTIKPAADID >AMBER 430 PRO Fishing

Amber 430 PRO FISHING

Amber 430 PRO FISHING on iga kalamehe unistus. Üheks heaks omaduseks on sellel paadil spetsiaalne vööris olev ankru hoidmise koht. Trimaran ehk kolme kiiluga paat hoiab väga hästi kurssi, on stabiilne ning pakub mõnusat ja turvalist sõiduelamust. Kolm kiilu on seest täidetud polümeerse vahuga, mis töötavad nagu õhkpadjad, lisavad paadile kandevõimet, paat klisseerub ülikergelt ja tippkiirus saavutatakse loetud sekunditega. 

Standardvarustus: Kolme kiiluga paat, aeru tullid, spetsiaalne ankruhoidmise koht, roolikonsool, rool, roolisüsteem, hüdrauliline kaptenitool, kaks lukustatavat panipaika, neli käepide, neli roostevabast terasest reelingut, roostevabast terasest kolme kiilu kaitse, ujumisredel, kummiga kaetud parda ääred, kahed knaabid, topelt põhjaga tekk, ankrufiksaator.

Lisavarustus: paadimootor, GPS / kajalood, paaditreiler, paadimakk, kõlarid, Minn Kota vöörimootor jne.


Mootoriga Suzuki DF20ATS
  • Üksi paadis 42-44 km/h
  • Kahekesi paadis kiirus 37-39km/h


Pikkus: 4.30m
Laius: 1.55m
Kõrgus: 0.52m
Kandevõime: 445kg
Paadi kaal: 110kg
Lubatud inimeste arv: 4
Lubatud maks mootor: 40hp
Kategooria: C
   
Kuumakse alates: 80.62€  TAOTLE

Kuumakse on arvutatud 0% sissemaksega, makseperioodiga 48 kuud ja intressimääraga 15,9%. Täpne intress sõltub järelmaksu pakkujast ning see arvutatakse igale kliendile eraldi. Hind ei sisalda kauba transporti ning kummipaadid asuvad Tallinnas.

Garantii 3 aastat! Paadid on toodetud käsitsi Euroopa Liidus. Kalastuspood OÜ on Amber paatide ametlik maaletooja Eestis.
Vali toode:
Hind
Seotud tooted: